top of page
ONLINE Wstęp do Jogi Yin
ONLINE Wstęp do Jogi Yin

Fri, 27 Jun

|

Webinar

ONLINE Wstęp do Jogi Yin

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Time & Location

27 Jun 2025, 10:00 – 29 Jun 2025, 17:30

Webinar

About the event

Wstęp do Yin Jogi - Kurs Nauczycielski z Dominikiem Trznadlem

(25 godzinny kurs online)

27 - 29 Czerwca 2025

Kurs nauczycielski akredytowany przez Yoga Alliance oferuje uczestnikom zapoznanie się z Yin jogą. 

25-godzinny kurs online będzie zawierał w sobie zarówno elementy teorii jak i praktyki. Pod koniec kursu uczestnicy będą mieli głębsze zrozumienie tej praktyki i zostaną dokładnie wprowadzeni w Yin jogę.

W trakcie kursu uczestnicy otrzymują podręcznik kursu, a po jego całościowym zakończeniu certyfikat YA. 

WSTĘP DO KURSU:

Yin Joga staje się coraz bardziej popularna w świecie jogi. Obecnie przeważamy w praktyce asan Yang (dynamicznej/silnej), a praktykujący zaczynają zdawać sobie sprawę z potrzeby uzupełniającej praktyki Yin (regenerującej/łagodnej). Dowiesz się, w jaki sposób pozycje Yin wpływają na ciało energetyczne i jak możesz ułatwić znalezienie holistycznej równowagi. Praktyka daje nam narzędzia do głębszego zrozumienia nas samych jako złożonych, czasem skonfliktowanych, wielowymiarowych istot.

DLA KOGO?

Ten kurs jest dla każdego, kto chce uzyskać dostęp do głębszego relaksu i lepszego zrozumienia siebie. Został zaprojektowany jako szkolenie dla nauczycieli Yin Jogi, ale jest równie odpowiedni dla osób niebędących nauczycielami, które chcą się rozwijać. Na tym szkoleniu nauczycieli nauczysz się nie tylko, jak ćwiczyć Jogę Yin, ale także jak poprowadzić do niej swoich uczniów. Po pomyślnym ukończeniu kursu będziesz mogła/mógł prowadzić sesje jogi indywidualnie lub grupowo. Niezależnie od tego, czy jesteś zupełnie nowy w Yin jodze, ćwiczysz od jakiegoś czasu, czy może już uczysz, w tym programie każdy znajdzie coś dla siebie. Na tym kursie poznasz intencję stojącą za każdą pozycją, aby być w stanie poprowadzić uczniów do znalezienia najkorzystniejszej dla nich.

PROGRAM KURSU:

YIN JOGA:

 • Teoria Yin, Yang oraz Qi
 • Wprowadzenie do kanałów Energetyczne
 • Yin Joga w teorii i praktyce
 • Zalety Yin Jogi
 • Punkty Kompresji i napięć
 • Archetypy jogi
 • Modyfikacje pozycji
 • Zastosowanie pomocy podczas praktyki
 • Bezpieczeństwo podczas praktyki
 • Sekwencjonowanie oraz metodologia nauczania
 • Skuteczna werbalizacja
 • Różnice szkieletowe i ich wpływ na praktykę
 • Techniki pranayama wspierające praktykę jogi

PLAN ZAJĘĆ ONLINE: 27 - 29 Czerwca 2025

10:00 - 17.30 Wykłady online obejmujące 2-miesięczny dostęp do nagrań. 

Obecność na żywo jest opcjonalna.

W godziny szkoleniowe wliczona jest praktyka, teoria, zadania domowe oraz przerwa.  

Łączna długość treningu to 25 godzin.

Do uczestnictwa w kursie online wystarczy komputer, tablet lub telefon z dostępem do internetu i aplikacji Zoom. Dzień przed rozpoczęciem kursu na e-mail uczestników zostanie wysłany link Zoom z dostępem do zajęć na żywo. Każdy webinar będzie nagrywany i na koniec dnia kursu wysyłany w linku do uczestników na ich adres e-mailowy. Dostęp do nagrań dostępny będzie do 29 sierpnia 2025. Prosimy o niedzielenie się dostępem do kursu z innymi osobami oraz o niekopiowanie i nierozpowszechnianie materiałów nagraniowych.

CENA:

Promocyna Cena Early Bird - 1499zł ( Do 30.04.2025)

Standardowa cena – 1999 zł (Od 1.05.2025)

Gwarancją udziału w kursie jest zadatek w wysokości 700 zł. W razie rezygnacji z kursu, zadatek jest bez zwrotny po 1 maja 2025.

Uczestnicy dostaną certyfikat akredytowany przez Yoga Alliance: - Introduction to Yin Yoga (25hrs)

REZERWACJA:  klaudyna@domyin.pl

PROWADZĄCY DOMINIK TRZNADEL

 • Praktyka jogi Dominika łączy ponad 1000 godzin szkoleń nauczycielskich pod okiem seniorki Yin Jogi Jo Phee, zarówno jako starszy asystent w czasie jej treningów oraz jako student. Dominik spędził ponad 7 lat w Chinach aby pogłębić wiedzę na temat Tradycyjnej Chińskiej Medycyny stanowiącej podstawę jego praktyki Yin jogi. W swojej praktyce oscyluje między nowoczesnym nurtem jogi, medytacją i tajnikami antycznej sztuki TCM. Dominik łączy z Yin jogą również akupresurę, techniki masażu, Qi Gong oraz balans trybu życia i diety w zgodzie z zaleceniami tradycyjnej chińskiej medycyny.
 • Trener Yin Jogii
 • Pierwszy trener w Polsce oferujący kursy nauczycielskie i warsztaty z Acuyin, Myoyin, Yin jogi z Tradycyjną Medycyną Chińską oraz Meridian Nidra
 • Członek zespołu Yinspiration założonego przez jedną z najbardziej doświadczonych nauczycielek Yin Jogi na świecie: Jo Phee
 • Starszy asystent Jo Phee na licznych szkoleniach
 • Zarejestrowany trener YACEP i RYT500 w Yoga Alliance Dominik był przeszklony pod okiem swojej mentorki Jo Phee do nauczania programu Yinspiration. Od ponad 6 lat aktywnie uczestniczy w jej treningach jako asystent i członek zespołu Yinspiration. Od 2017 prowadzi treningi nauczycielskie w Shanghaju i Shenzhen, a od 2019 pojawił się na rynku Europejskim.

Share this event

bottom of page